اقتصادی های سری گلکسی J سامسونگ به اسکنر اثر انگشت مجهز می شوند

اگرچه پرچمداران تازه سامسونگ، یعنی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس روز گذشته تقریباً تمام توجه رسانه های مرتبط با تکنولوژی را به خود معطوف کردند، اما منابع نزدیک به کمپانی کره ای خبر از تجهیز سری موبایل های اقتصادی گلکسی J به اسکنر اثر انگشت داده اند.

به گفته این منابع، سامسونگ در حال مذاکره با تامین کنندگان ماژول اثر انگشت است و انتظار می رود تولید موبایل های تازه به همراه این سنسور بیومتریک از ماه مه سال جاری میلادی آغاز گردد.

مسلماً اصلی ترین دلیل سامسونگ برای افزودن اسکنر اثر انگشت به موبایل های خانواده گلکسی J، استفاده از سیستم پرداختی «سامسونگ پی» برای خریدهای کاربران است. از سوی دیگر، در کشوری مانند هند که درآمد سرانه معادل 1500 دلار است، لقب پر فروش ترین موبایل ها به خانواده گلکسی J تعلق گرفته است. بنابراین راه اندازی سیستم سامسونگ پی برای بازار هند و سپس عرضه موبایل های گلکسی J به همراه اسکنر اثر انگشت، به هیچ وجه اتفاقی نیست.

در نهایت لازم به اشاره است که سامسونگ در هر سال، بیش از 100 میلیون واحد از موبایل های گلکسی J را در سراسر جهان به فروش می رساند که مدل های مختلف آن، قیمتی بین 179 الی 269 دلار دارند.

The post appeared first on .

اقتصادی های سری گلکسی J سامسونگ به اسکنر اثر انگشت مجهز می شوند