با تقویم دیواری و رومیزی هوشمند Magic Calendar آشنا شوید [تماشا کنید]

یک طراح خوش ذوق ژاپنی موفق شده با استفاده از تکنولوژی کاغذ الکترونیک تقویم های دیواری و رومیزی قدیمی را به شکل خلاقانه ای احیا کند.

این تقویم هوشمند «Magic Calendar» نام دارد و علاوه بر نمایش تاریخ و روزهای ماه، با اتصال به تلفن هوشمند شما می تواند تمام قرارهای کاری و یادآورهای دلخواهتان را به نمایش بگذارد.

آقای «کوشو سابوی» (Kosho Tsuboi) طرح خود را با کمک برنامه «Android Experiments» توسعه داده است. این برنامه در کشور ژاپن به اجرا گذاشته شده و طی آن شرکت گوگل از طرح های مخترعینی که به دنبال توسعه گجت های نوین اندرویدی باشند حمایت مالی و فنی می کند.

تقویم Magic Calendar به کمک یک اپلیکیشن اختصاصی به موبایل شما متصل شده و می تواند تمام رویدادهای ثبت شده در اپلیکیشن رسمی «Google Calendar» را روی دیوار یا میز کار شما به نمایش بگذارد.

هنوز اطلاعات فنی خاصی در خصوص نحوه عملکرد و سخت افزار به کار رفته در تقویم هوشمند آقای سابوی در دسترس نیست. ضمن این که فعلاً تولید انبوه این محصول قطعی نشده، بنابراین به طبع آن خبری از تاریخ عرضه و قیمت احتمالی این گجت نیز در دسترس نیست، اما ایده مطرح شده آنقدر جذاب هست که امیدواری زیادی برای عرضه عمومی Magic Calendar وجود داشته باشد.

The post appeared first on .

با تقویم دیواری و رومیزی هوشمند Magic Calendar آشنا شوید [تماشا کنید]