تحلیلگران از کمبود موجودی آیفون 8 در ماه های ابتدایی می گویند

اگر برای آیفون 8 اپل، که ظاهراً قرار است از نمایشگر OLED و حاشیه بسیار کم نمایشگر برخوردار باشد هیجان زده اید، احتمالاً به هنگام عرضه این دستگاه قادر به تهیه اش نخواهید بود و با مشکلات زیادی در خرید آن مواجه می شوید.

به گزارش وب سایت MacRumors و به نقل از تحلیلگران موسسه Barclays، آیفون 8 به همراه مدل های آیفون 7 اس و 7 اس پلاس در ماه سپتامبر (شهریور و مهرماه) معرفی و به بازار عرضه می شود. با این همه، تحلیلگران عقیده دارند که آیفون 8 گران قیمت تا سه ماهه پایانی سال جاری میلادی که از اکتبر آغاز می شود به صورت گسترده در دسترس قرار نمی گیرد.

به بیان واضح تر، درحالی که آیفون نسل هشتم همزمان با آیفون های خانواده 7 اس به بازار می آید، احتمالاً زودتر از این مدل ها با اتمام موجودی مواجه می گردد.

انتظار می رود که آیفون 8 به نمایشگر 5.8 اینچی مجهز بوده و احتمالاً به لطف حاشیه بسیار کم نمایشگر، از نظر ابعاد کلی تفاوت فاحشی با مدل 4.7 اینچی آیفون 7 نخواهد داشت. در نهایت نیز باید خاطرنشان کرد که احتمالاً «آیفون 8» نام نهایی دستگاه نبوده و امکان عرضه آن با نام های «آیفون پرو» یا «آیفون اکس» نیز وجود دارد.

The post appeared first on .

تحلیلگران از کمبود موجودی آیفون 8 در ماه های ابتدایی می گویند