تعداد اعضای فعال طرح اینسایدر ویندوز از مرز 10 میلیون نفر عبور کرد

مایکروسافت طی سال های اخیر به شکل قابل توجهی تعداد کاربران عضو برنامه های آزمایشی اش را افزایش داده است؛ به این معنا که این روزها بیشتر از گذشته به نظرات و بازخوردهای مردم اهمیت می دهد.

نزدیک به دو سال و نیم پیش هنگامی که ویندوز 10 منتشر شد، تعداد اعضای برنامه اینسایدر سیستم عامل کامپیوتری مایکروسافت بیشتر از 5 میلیون نفر نبود. اما در حالی که هرکسی می تواند به سادگی هرچه تمام تر به عضویت این سیستم در بیاید، تعداد کاربران ویندوز اینسایدر از مرز 10 میلیون نفر عبور کرده است.

حتماً می دانید که در گذشته اینطور نبود؛ مایکروسافت ویندوز 7 و حتی ویندوز 8 را پشت درب های بسته توسعه داد و هرکسی که بخشی از آنرا افشا می کرد به شدت مورد پیگیری قرار می داد؛ اکس باکس وان هم در مرحله نخست به موجب سخت گیری های فراوان و سیاست های غلط با شکست مواجه شد.

اما حالا درب های توسعه تمام محصولات ردموندی ها به سوی کاربران باز است و در حالی که می دانیم بیش از 10 میلیون نفر به ویندوز اعتماد کرده اند و تلاش دارند به توسعه سیستم عامل محبوبشان کمک کنند، «یوسف مهدی» معاون بازاریابی اکس باکس وان نیز از رابطه مستحکم مابین هواداران و تیم توسعه دهنده کنسول .

گفتنی است به روزرسانی جامع و مورد انتظار ویندوز 10 که با نام Creators شناخته می شود، احتمالاً طی ماه آینده به دست تمام جمعیت 400 میلیون نفری کاربران این سیستم عامل خواهد رسید و بدون شک روند افزایش تعداد اعضای برنامه اینسایدر نیز ادامه خواهد داشت.

در رابطه با ویندوز 10 بیشتر بخوانید

The post appeared first on .

تعداد اعضای فعال طرح اینسایدر ویندوز از مرز 10 میلیون نفر عبور کرد