حضور اما استون در Death Stranding تکذیب شد

چند روزی است که تصویری از یک زن در اینترنت با ظاهری شبیه به چهره مد میکلسن در Death Stranding منتشر شده و بسیاری اعتقاد داشتند این تصویر به معنی حضور اما استون بازیگر هالیوود در ساخته جدید هیدئو کوجیما است. تصویری که در انتهای متن مشاهده می‌کنید، چند روزی است که در وبسایت‌های مختلف همچون ردیت دست به دست می‌شود و از آن به عنوان حضور برنده اسکار امسال یعنی اما استون در بازی یاد می‌شود که فعلا با نورمن ریداس، مد میکلسن و گیلرمو دل‌تورو ستاره‌های قابل توجهی را در اختیار دارد.

اولین نکته‌ای که توجه‌ها را به خود جلب کرد این است که چرا تصویر مورد نظر این چنین کیفیت پایینی دارد و آیا اصلا باید شاهد حضور شخصیت‌ دیگری با ظاهر مشابه مد میکلسن در Death Stranding باشیم ؟ با این وجود کوجیما هیچ صحبتی در این رابطه نکرد تا شایعات هرروز نسبت به روز گذشته بیشتر رنگ واقعیت به خود بگیرند.

در هر صورت امروز مایکی در کانال یوتیوب خود اعلام کرد که تصویر مورد نظر از ویدئوهای او گرفته و هیچ ارتباطی هم به ساخت Death Stranding ندارد. به نظر می‌رسد که مایکی علاقه بسیاری به ساخته جدید هیدئو کوجیما دارد و به عنوان یک طرفدار ساعت‌ها وقت گذاشته و ظاهر خود را شبیه به یکی از شخصیت‌های این بازی کرده. با توجه به مسائل توضیح داده شده به نظر می‌رسد که فعلا خبری از ستاره‌های دیگر سینما در بازی جدید خالق Metal Gear نخواهد بود.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

حضور اما استون در Death Stranding تکذیب شد