رندرهای تبلیغاتی فاش شده به عرضه گلکسی اس 8 با رنگ آبی مرجانی اشاره دارند

تا به امروز اطلاعات موثقی در رابطه با عرضه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس با رنگ آبی مرجان در دسترس نبوده است و تنها تصاویری از آن منتشر شده که با توجه به همرنگ بودن پنل جلویی و حاشیه های اطراف نمایشگر با پنل پشتی می توان احتمال داد که این عکس ها واقعی نباشند زیرا همانطور که در  گلکسی اس 8 مشاهده کردید، پنل جلویی در تمام رنگ ها به رنگ مشکی است.

حال رندر تبلیغاتی جدیدی از پرچمدار آینده سامسونگ فاش شده که مشابه با دیگر تصاویر بوده و و با نگاه دقیق تر می توان رنگ آبی را روی حاشیه موبایل مورد اشاره تماشا کرد که بسیار شبیه به رنگ آبی مرجانی که پیشتر نخستین بار در گلکسی نوت 7 شاهد آن بودیم و سامسونگ پس از آن تصمیم گرفت تا این رنگ را به نیز راه دهد.

گفتنی است تصویر پس زمینه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس در رندر تبلیغاتی مورد اشاره نیز نمایی از اعماق دریا را نشان می دهد که در آن یک آب‌سنگ مرجانی زندگی می کند. بنابراین می توان با اطمینان بیشتری در مورد صحت عکس های شده اظهار نظر کرد.

لازم به ذکر است سامسونگ طی رویدادی اختصاصی در تاریخ 9 فروردین از پرچمداران تازه خود رونمایی خواهد کرد. بنابراین تا آن زمان نمی توان با قاطعیت تمام در مورد ویژگی های موبایل های هوشمند جدید کره ای ها صحبت کرد.

شاید به خواندن این مطالب هم علاقه مند باشید:

The post appeared first on .

رندرهای تبلیغاتی فاش شده به عرضه گلکسی اس 8 با رنگ آبی مرجانی اشاره دارند