فروش خوب Nintendo Switch همچنان ادامه دارد

به نظر می‌رسد که فروش خوب Nintendo Switch همچنان ادامه دارد و فروشگاه‌های مختلفی در سرتاسر جهان همچون گیم‌استاپ از این مسئله رضایت دارند. روز گذشته مسئول ارش فروش مجموعه فروشگاه‌های گیم‌استاپ اعلام کرد که اگر پلتفرم فعلی نینتندو به عملکرد خوب خود ادامه دهد می‌تواند در آینده حتی از آمار فروش Wii نیز بگذرد.

مدیر اجرایی گیم‌استاپ نیز در اینباره صحبت کرده و گفته که «استقبال برای Nintendo Switch هنوز در سطح بالایی قرار دارد و در عرض چند ساعت موجودی‌های ما از این کنسول به اتمام می‌رسد. با این وضعیت ما احتمال می‌دهیم که در طول امسال مرتبا به دنبال پر کردن انبار‌های خود از کنسول جدید نینتندو باشیم. در حال حاضر هر کنسول با چیزی حدود پنج و نیم آیتم جداگانه که شامل بازی می‌شود به فروش می‌رسد و اکثر مشتری‌ها یک The Legend of Zelda Breath of the Wild را همراه با کنسول خود خریداری می‌کنند.»

گاماسوترا به این نکته اشاره کرد که نسبت خرید 5.5 آیتم برای هر کنسول Nintendo Switch شامل بازی و وسایل همراه می‌شود. در حال حاضر هر مخاطبی که پلتفرم نینتندو را تهیه می‌کند، همراه با آن اقدام به خرید وسایلی همچون محافظ صفحه، کیف و شارژرهای ثانویه می‌کند. البته گاماسوترا به این نکته اشاره داشته که فروش یک نسخه از افسانه زلدا برای هر کنسول تقریبا قطعی است و می‌توان با انتشار آمار فروش Nintendo Switch به اطلاعات آماری افسانه زلدا نیز دست پیدا کرد.

 

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

فروش خوب Nintendo Switch همچنان ادامه دارد