ماژول دوربین سلفی گلکسی اس 8، باعث کاهش تولیدات سامسونگ می شود

DJ Koh، مدیر واحد تجارت موبایل سامسونگ چندی پیش به مشتریان و سرمایه گذاران اطمینان خاطر داد که موبایل های خانواده گلکسی اس 8، با مشکلی در امر تولید و تعویق عرضه مواجه نخواهند شد. به گفته وی، کمپانی سامسونگ برای تقاضای رکوردشکنانه پرچمداران جدید آماده شده و تولیدات اولیه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، تا دو برابر نسبت به تولیدات گلکسی اس 7 و اس 7 اج در سال 2016 افزایش یافته.

اگرچه تزریق 20 میلیون واحد از خانواده گلکسی اس 8 به بازار از همان ابتدا، بیشتر از مقدار کافی به نظر می رسد، خبرگزاری The Bell در گزارشی گفته که مدل کوچکتر گلکسی اس 8، در طولانی مدت با مشکلاتی در روند تولید مواجه خواهد شد. این مشکل ظاهراً به پیچیدگی ماژول دوربین جلو باز ارتباط دارد که ترکیبی از دوربین و اسکنر عنبیه چشم بوده و تولید آن به دشواری صورت می گیرد.

در همین حال به نقل از منابعی که نامشان فاش نشده، سامسونگ در دسترسی کافی به ماژول های دوربین سلفی به مشکل برخورده و تامین کننده این قطعات، یعنی کمپانی Patron قادر به افزایش سرعت تولیداتش نیست. در واقع به نظر می رسد که به ازای هر 100 واحد تولید شده از گلکسی اس 8، سی واحد به دلیل عدم دسترسی به ماژول دوربین جلو ناقص باقی می مانند و سامسونگ نیازمند کاهش این نرخ و رساندن آن به 20 درصد است.

گفتنی است که مسئولیت تولید ماژول دوربین جلو مدل گلکسی اس 8 پلاس، برعهده کمپانی Power Logics است و از آن جایی که مدل بزرگتر پرچمدار تازه کره ای ها از ماژولی یکپارچه بهره نمی گیرد، از هر 100 واحد تولیدی، تنها 10 واحد از آنها ناقص باقی می مانند. بنابراین بعید است که سامسونگ با مشکل خاصی در تولیدات مدل پلاس مواجه شود.

The post appeared first on .

ماژول دوربین سلفی گلکسی اس 8، باعث کاهش تولیدات سامسونگ می شود