هدست Gear VR رایگان؛ تنها یکی از مزایای پیش خرید گلکسی اس 8 سامسونگ

بعد از معرفی رسمی دو موبایل گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، سامسونگ پیش فروش پرچمداران تازه اش را آغاز کرده و مشتریان با پیش خرید آنها، می توانند منتظر دریافت هدایی از سوی کمپانی کره ای نیز باشند؛ درست مانند رویکردی که سامسونگ طی سال گذشته در قبال پیش فروش موبایل های گلکسی اس 7 و اس 7 اج در پیش گرفت.

به همین جهت از امروز تا 20 آوریل، مشتریانی که نسبت به پیش خرید هر یک از این دو پرچمدار اقدام کنند، می توانند منتظر دریافت هدست واقعیت مجازی Gear VR، کنترلر مخصوص آن و نیز محتویات مخصوص آکیلس نیز به صورت رایگان باشند.

در همین حال، اگر هدست Gear VR و کنترلر آن هنوز کافی به نظر نمی رسد، مشتریان می توانند با پرداخت 99 دلار، هدفونی پریمیوم از AKG را به همراه کارت حافظه 256 گیگابایتی دریافت کنند. این باندل 99 دلاری، تنها برای مدت محدودی در دسترس قرار داد و هدست Gear VR به همراه کنترلر (به ارزش 130 دلار)، هدفون AKG (به ارزش 150 دلار) و حافظه 256 گیگابایتی مایکرو SD سامسونگ (به ارزش 250 دلار) را شامل می شود.

به بیان واضح تر، افرادی که نسبت به پیش خرید گلکسی اس 8 و برادر بزرگتر آن اقدام کنند، می توانند محصولاتی به ارزش 530 دلار را نیز با قیمت ناچیز 99 دلار تهیه کنند. با توجه به این پیشنهادهای هیجان انگیز، حال باید دید که سامسونگ ایران هم روند مشابهی را در پیش خواهد گرفت و محصولاتی را به رایگان یا با قیمت پایین تر نسبت به قیمت ابتدایی به دست مشتریان ایرانی خواهد رساند یا خیر.

The post appeared first on .

هدست Gear VR رایگان؛ تنها یکی از مزایای پیش خرید گلکسی اس 8 سامسونگ