کاهش شدید فروش پرچمداران سامسونگ پیش از معرفی گلکسی اس 8

در حالی که تنها دو روز تا عرضه گلکسی اس 8 باقی مانده، گزارشی از سوی منابع کره ای منتشر شده که از کاهش چشم گیر فروش پرچمداران فعلی کمپانی سامسونگ حکایت می کنند.

بر اساس آماری که از سوی گروه تحقیقاتی اقتصادی «هانا» منتشر شده، تنها 29 درصد از موبایل های فروخته شده ی سامسونگ در سه ماه نخست سال 2017 میلادی به خانواده های سری گلکسی S و گلکسی نوت اختصاص داشته است.

در مقام قیاس بهتر است بدانید سهم پرچمداران کره ای از موبایل های سال 2013 و هنگامی که گلکسی اس 4 عرضه شده بود، بیش از 75 درصد بوده است، اما این مسئله با نزول تدریجی تا سال 2016 به 40 درصد رسید.

به این معنا که این روزها مردم بیشتر از قبل موبایل میان رده خریداری می کنند؛ چراکه اغلب تلفن های همراه غیر پرچمدار جدید توانایی های بسیار بالایی و حتی ظاهری مشابه با دیوایس های درجه یک دارند.

گفتنی است کاهش سهم پرچمداران سامسونگ از بازار فروش، خبر نسبتاً خوشحال کننده ای برای سامسونگ محسوب می شود. چراکه در شرف رونمایی از گلکسی اس 8 قرار داریم و این یعنی مردم منتظر عرضه این محصول جدید هستند.

البته در سوی مقابل مشتریانی هم هستند که می خواهند گلکسی اس 7 خریداری کنند، اما منتظر مانده اند تا با معرفی پرچمدار جدید از قیمت دیوایس سال گذشته کاسته شود و سپس برای تهیه آن اقدام نمایند.

ناگفته نماند که گلکسی اس 8 چهارشنبه همین هفته راس ساعت 19:30 به وقت تهران طی مراسمی اختصاصی در شهر نیویورک آمریکا رونمایی خواهد شد.

خبرهای بیشتر در رابطه با گلکسی اس 8

The post appeared first on .

کاهش شدید فروش پرچمداران سامسونگ پیش از معرفی گلکسی اس 8